Gabinet stomatologiczny

Podstawową działalnością Quare jest świadczenie kompleksowych usług dentystycznych. Oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów, począwszy od wizyt higienicznych obejmujących piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego i polerowanie zębów, poprzez zabiegi ze stomatologii zachowawczej – wypełnienia, nakłady, a skończywszy na leczeniu kanałowym. Wachlarz usług uzupełniają: wybielanie zębów, wykonywanie licówek, koron, mostów, indywidualnych uzupełnień protetycznych a także zabiegi chirurgiczne.

Naszą wizytówką jest

Bezkompromisowa jakość

W praktyce stomatologicznej zależy ona nie tylko od pracy lekarza, ale również personelu zabiegowego. Z tego powodu w naszych gabinetach wszystkie zabiegi stomatologiczne są wykonywane przy wsparciu wykwalifikowanych asystentek. W trosce o bezpieczeństwo mikrobiologiczne każdego pacjenta Quare prowadzi program oceny sterylności jednorazowych pakietów narzędziowych poprzez analizę odpowiednich wskaźników procesów sterylizacji oraz elektroniczne monitorowanie procesów sterylizacji.

Co nas wyróżnia?

Elementem wyróżniającym Quare spośród innych placówek stomatologicznych jest posiadanie własnej stacji uzdatniania wody, dzięki której woda używana do zabiegów bezpośrednio w jamie ustnej pacjenta jest sterylna. Precyzję wykonywanych zabiegów gwarantuje Państwu praca z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego, jako złoty standard.

Pierwsza wizyta stomatologiczna

Pierwsza wizyta stomatologiczna w naszym gabinecie jest zawsze wizytą konsultacyjną, podczas której jeden z naszych stomatologów po analizie zdjęć rentgenowskich oraz badaniu wewnątrzustnym przedstawia kompleksowy plan leczenia całego uzębienia. Na podstawie planu lekarze przygotowują dla pacjenta kosztorys leczenia stomatologicznego. Ustalony na piśmie kosztorys jest absolutnie wiążący, oznacza to, że ustalona cena za leczenie jest równocześnie maksymalnym kosztem.

Jest to o tyle istotne, że daje to wyobrażenie o precyzji planowania leczenia. Jesteśmy pewni swoich rozwiązań i każdy plan leczenia zawiera alternatywne rozwiązania jeżeli takie tylko są. Nie obawiamy się sytuacji gdy konieczne jest wykonanie dodatkowych zabiegów leczniczych, nieprzewidzianych wcześniej przez dentystów Quare!

TOP